Co na męskim graniu?

Majówka, czyli jeden z największych festiwali rockowych za nami. Teraz pora zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i będzie można się szykować na kolejne imprezy. Oczywiście koncerty w Polsce odbywają się dosyć często. Natomiast jeżeli chodzi o większe imprezy to czeka nas jeszcze Woodstock – czyli kilkudniowa impreza, spanie w namiotach, zabawa do rana i poznawanie nowych osób.

Natomiast oprócz tego, czeka nas jeszcze duży koncert, czyli Męskie Granie. Imprezy odbywają się w największych miastach w Polsce i występują podczas nich same gwiazdy. Co roku na koncerty przychodzi masa ludzi i nawet w tym roku, mimo że nie ma jeszcze przedstawionego line up’u to w większości miast nie ma już dostępnych biletów. Miejmy nadzieje, że to się zmieni, ponieważ dobrze jest wiedzieć za co się płaci.

Nie wszystkie zespoły muszą nam przypaść do gustu więc dobrze byłoby, żeby organizatorzy w końcu przedstawili rozpiskę koncertów no i udostępnili nowe bilety. Szczególnie, że w lipcu pogoda powinna być jeszcze ładniejsza niż w maju więc tym bardziej przyjemnie będzie posłuchać ulubionych zespołów na świeżym powietrzu.