Pokój zagadek – rozrywka dla każdego – kilka ciekawostek

za kratkamiOstatnimi czasy, bardzo dużą renomą cieszą się Exit roomy. Jest to świetna frajda, która pozwala poprawiać pracę w grupie a także rozwiązywanie zagadek w określonym czasie. Warto się tam wybrać w grupie najbliższych znajomych czy rodziny.

Można też zaplanować tam imprezy np. urodziny, a w związku z tym, iż większość tego typu miejsc znajduje się parę pokoi – tajemnic dlatego można się tam także spotkać w dużej grupie.

Ostatnio bardzo modne stało się urządzanie wieczorów panieńsko – kawalerskich w exit roomach. Głównie, jeśli są to kameralne uroczystości. Zazwyczaj przychodzą 2 ekipy, jedna od przyszłej Panny Młodej, a druga Pana Młodego oraz dzielą się na dwa pokoje, a od tego czasu ze sobą konkurują, komu pierwszemu uda się rozwiązać zagadkę skrytą w tajemniczych pokojach. Po wyjściu z pokojów narzeczeni idą dalej celebrować ostatnie dni swojej wolności oraz ucztować zwycięstwo.

Exit roomy to również rewelacyjna przyjemność dla fanów seriali kryminalnych – w każdym pomieszczeniu, podobnie jak w każdym odcinku serialu znajduje się inna tajemnica. Dzięki takiej grze można się poczuć jak Sherlock Holmes oraz Watson, porównaj escape room opole. W dodatku ceny w takich pokojach za osobę, są porównywalne do cen za bilety do kina, a jest to atrakcja, jaka spowoduje, iż będziemy musieli wytężyć swe umysły, ale też będziemy się wspaniale bawić. Istotne jest również to, że nie wszystkim grupom udaje się znaleźć rozwiązanie w określonym okresie zatem jeśli nam się uda, to mamy prawo być z siebie dumni.
ucieczka

Podczas tego typu zabaw jesteśmy w stanie się również dowiedzieć czegoś nowego odnośnie współuczestników. W pomieszczeniach zagadek jest dużo zagadek, jakie wymagają rozmaitych kompetencji od uczestników i wówczas wychodzi, kto z naszych bliskich jakie posiada umiejętności. Pokoje tajemnic coraz częściej również są wykorzystywane w celach integracyjnych. Wiele firm wynajmuje pokoje dla własnych pracowników, którzy potem losują do którego pomieszczenia trafią. Dzięki temu pracodawca może wymieszać pracowników szeregowych z pracownikami wyższego szczebla, lub biurowymi. Pozwala to się bliżej zapoznać w obrębie danej jednostki co przekłada się na stosunki w pracy. Jak można zauważyć exit roomy są dla każdego jak również na każdą okazję. Zobacz ofertę fajnego pokoju zagadek.