Pokój zagadek – rozrywka dla każdego – kilka ciekawostek

za kratkamiOstatnimi czasy, bardzo dużą renomą cieszą się Exit roomy. Jest to świetna frajda, która pozwala poprawiać pracę w grupie a także rozwiązywanie zagadek w określonym czasie. Warto się tam wybrać w grupie najbliższych znajomych czy rodziny.

Można też zaplanować tam imprezy np. urodziny, a w związku z tym, iż większość tego typu miejsc znajduje się parę pokoi – tajemnic dlatego można się tam także spotkać w dużej grupie.

Ostatnio bardzo modne stało się urządzanie wieczorów panieńsko – kawalerskich w exit roomach. Głównie, jeśli są to kameralne uroczystości. Zazwyczaj przychodzą 2 ekipy, jedna od przyszłej Panny Młodej, a druga Pana Młodego oraz dzielą się na dwa pokoje, a od tego czasu ze sobą konkurują, komu pierwszemu uda się rozwiązać zagadkę skrytą w tajemniczych pokojach. Po wyjściu z pokojów narzeczeni idą dalej celebrować ostatnie dni swojej wolności oraz ucztować zwycięstwo.

Exit roomy to również rewelacyjna przyjemność dla fanów seriali kryminalnych – w każdym pomieszczeniu, podobnie jak w każdym odcinku serialu znajduje się inna tajemnica. Dzięki takiej grze można się poczuć jak Sherlock Holmes oraz Watson, porównaj escape room opole. W dodatku ceny w takich pokojach za osobę, są porównywalne do cen za bilety do kina, a jest to atrakcja, jaka spowoduje, iż będziemy musieli wytężyć swe umysły, ale też będziemy się wspaniale bawić. Istotne jest również to, że nie wszystkim grupom udaje się znaleźć rozwiązanie w określonym okresie zatem jeśli nam się uda, to mamy prawo być z siebie dumni.
ucieczka

Podczas tego typu zabaw jesteśmy w stanie się również dowiedzieć czegoś nowego odnośnie współuczestników. W pomieszczeniach zagadek jest dużo zagadek, jakie wymagają rozmaitych kompetencji od uczestników i wówczas wychodzi, kto z naszych bliskich jakie posiada umiejętności. Pokoje tajemnic coraz częściej również są wykorzystywane w celach integracyjnych. Wiele firm wynajmuje pokoje dla własnych pracowników, którzy potem losują do którego pomieszczenia trafią. Dzięki temu pracodawca może wymieszać pracowników szeregowych z pracownikami wyższego szczebla, lub biurowymi. Pozwala to się bliżej zapoznać w obrębie danej jednostki co przekłada się na stosunki w pracy. Jak można zauważyć exit roomy są dla każdego jak również na każdą okazję. Zobacz ofertę fajnego pokoju zagadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *